СЪОБЩЕНИЯ:

1. ОТ М. СЕПТЕМВРИ 2017 ГОД. ОТКРИВАМЕ НОВАТА НИ ЗАЛА №2 ЗА ТАНЦИ, РОЖДЕНИ ДНИ, МОМИНСКИ И ЕРГЕНСКИ ПАРТИТА, ФИРМЕНИ МЕРОПРИЯТИЯ И ДРУГИ ВЕСЕЛБИ! ЗАЛАТА Е ОБОРУДВАНА С КАЧЕСТВЕНО ОЗВУЧАВАНЕ, ОСИГУРЕН Е КЕТЪРИНГ ПО ЖЕЛАНИЕ, DJ, ФОТОГРАФИ, АНИМАТОРИ И ДРУГИ ЕКСТРИ ПО ЖЕЛАНИЕ. ЗАЛАТА Е ПРЕДНАЗНАЧЕНА ЗА КОМПАНИИ ДО 16 ДУШИ, НАД 12 ГОДИНИ. ЦЕНИ - ПО ДОГОВАРЯНЕ. ЗА КОНТАКТИ: 0888 24 16 65 Вижте как изглежда
         
 2. ВЕЧЕ ФУНКЦИОНИРА НОВАТА НИ ЗАЛА ЗА ПРЕЗЕНТАЦИИ, СЕМИНАРИ, ЛЕКЦИИ, ПРОМОЦИИ И СБИРКИ. ЗАЛАТА Е ЗА 120 ЧОВЕКА, СВЕТЛА И КОМФОРТНА, НАМИРА СЕ НА 1-ВИ ЕТАЖ В БИЗНЕС СГРАДА, ЛУКСОЗНИ АСАНСЬОРИ, КЕТЪРИНГ ПО ЖЕЛАНИЕ, ОЗВУЧАВАНЕ. НА 30 МЕТРА ОТ МЕТРОСТАНЦИЯ "ЛЮЛИН". ЗА КОНТАКТИ - 0888/ 24 16 65, УПРАВИТЕЛ НА ТЪРГОВСКИ КОМПЛЕКС "ЛЮЛИН ПЛАЗА". Вижте как изглежда.
 
Комплекс ЛЮЛИН ПЛАЗА предлага богат избор занимания за вашето свободно време и грижи за вашата фигура - спортове, танци. 
 
СПОРТ / ТАНЦИ
ЗА КОНТАКТИ И ЗАПИСВАНЕ
АЙКИДО
Димитър Динев
0888 132 075
КЛУБ ЗА БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ ТАНЦИ ОТ ИЗВОРА
Александър Трендафилов 0887 484 339
0888 235 108
ХОП-ТРОП - народни танци и хора
/семейни занимания - деца, младежи, възрастни заедно!/
Маргарита Георгиева
0878 669 697
ШКОЛА ПО БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ ХОРА ЕРЕМИЯ
Ивайло Георгиев 0889 933 848
Класически балет за деца - ТИАРА КИДС / TIARA KIDS
Нина Гачевска
Надежда Деянова
0889 902 730
ТАЙ-ЧИ
TAIJI OLD YANG STYLE
Десислава и Ирина
0896 819 300
0886 395 391
КАРАТЕ
Страхил Иванов
0884 469 273
КЛУБ ЗА НАРОДНИ ТАНЦИ БЪЛГАРКА
Наталия Коларова
0887 880 878
СПОРТЕН КЛУБ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА "ОЛИМПИЯ 74" Петя Монева 0884 908 787
ЕТНО ДЕНС - НАРОДНИ ТАНЦИ Евгения Трайкова 0888 992 077
 

 
ЗАЛА №1
ЧАС/ДЕН
ПОН ВТ СР ЧЕТ ПЕТ СЪБ НЕД
09:00
   ТАЙ ЧИ -У СТИЛ      ТАЙ ЧИ - У СТИЛ    
10:00
             
11:00
          КАРАТЕ  КАРАТЕ
18:00   айкидо - 1ч   айкидо - 1ч      
18:45
         айкидо - 1ч    
19:00
   айкидо - 1ч    айкидо - 1ч      
19:45
             
20:00
 айкидо - 1 ч 30 мин  айкидо - 1ч  айкидо - 1 ч 30 мин  айкидо - 1ч айкидо - 1 ч 30 мин    
 
                                                                   ЗАЛА №2
ЧАС/ДЕН
ПОН ВТ СР ЧЕТ ПЕТ СЪБ НЕД
18:30  ЕРЕМИЯ  ЕРЕМИЯ ЕРЕМИЯ  ЕРЕМИЯ  ЕРЕМИЯ    
19:30 ЕРЕМИЯ ЕРЕМИЯ ЕРЕМИЯ ЕРЕМИЯ ЕРЕМИЯ    

ЗАЛА №3
ЧАС/ДЕН
ПОН ВТ СР ЧЕТ ПЕТ СЪБ НЕД
07:30  ТАЙ-ЧИ - YANG    ТАЙ-ЧИ - YANG        
10:00    ХУД. ГИМН.        балет - TIARA KIDS  
11:00            ХОП - ТРОП  ХОП - ТРОП
12:00            ХОП - ТРОП  ХОП - ТРОП
13:00           ЧАСТНИ УРОЦИ - БАЛЕТ / Й  
15:00

 

 ЧАСТНИ УРОЦИ - БАЛЕТ / ЕВ    ЧАСТНИ УРОЦИ - БАЛЕТ / ЕВ   ХУД. ГИМН.  
16:00             балет - TIARA KIDS
16:30   ХУД. ГИМН.   ХУД. ГИМН.      
17:00           ТАЙ-ЧИ - OLD YANG STYLE ТАЙ-ЧИ - OLD YANG STYLE
18:30           ЧАСТНА ХОРЕОГРАФИЯ ЧАСТНА РЕПЕТИЦИЯ
18:50    ОТ ИЗВОРА   ОТ ИЗВОРА    --------------------------  --------------------------
19:00  БЪЛГАРКА    БЪЛГАРКА      --------------------------  --------------------------
20:00  БЪЛГАРКА ОТ ИЗВОРА  БЪЛГАРКА ОТ ИЗВОРА ЕТНО ДЕНС  --------------------------  --------------------------